انواع روش های لیفت ابرو (2)
9 فروردین

انواع روش های لیفت ابرو (2)

انواع روش های لیفت ابرو (2)

در این محتوا به ادامه ی «انواع روش های لیفت ابرو» میپردازیم.

  • لیفت ابرو با لیزر

تکنولوژی لیزر با تولد خود گامی بزرگ در جهت اصلاح عوارض پوستی و جوانسازی آن برداشت به گونه‌ای که امروز دیگر نیازی نیست که نگران چین و چروک ها، کک و مک، اثرات جوش و یا هر عارضه دیگری بر روی پوست خود باشید. در اکثر موارد لیزرتراپی این توانایی را دارد که زیبایی و لطافت را به صورت شما بازگرداند.

در انجام لیفت ابرو و پیشانی نیز از لیزر تراپی استفاده می شود اما این روش برای رسیدن به نتیجه به زمان بسیار زیادی نیاز داشته و باید جلسات متعدد لیزر را به طور منظم پشت سر بگذارید. از عوارض لیفت ابرو با لیزر می توان به قرمزی و التهاب و پوسته پوسته شدن ناحیه اطراف ابروها اشاره کرد.

  • لیفت ابرو با فرکانس رادیویی

در این روش که به آن اولتراپی نیز گفته می شود از یک دستگاه اولتراسوند برای تحریک کلاژن سازی پوست و جوان سازی آن استفاده می شود. با توجه به حجم چین و چروک و میزان افتادگی ابروها ممکن است که بیش از یک جلسه مورد نیاز باشد. مدت زمان هرجلسه اولتراپی یک الی دو ساعت می باشد و نتایج اولیه این روش معمولا چند روز پس از انجام خود را نشان می دهند.

در این روش نیز مشابه روش اولتراپی، از امواج صوتی اولتراسوند ساده با شدت بالا و قدرت کم برای تحریک کلاژن سازی پوست و افزایش استحکام و شادابی ان استفاده می شود. این امواج خطری برای پوست نداشته و باعث سفت شدگی و کشیده شدن آن می گردند که در نهایت لیفت ابروها و پیشانی را به همراه دارد. تعداد جلسات هایفوتراپی به نوع پوست و سن فرد بستگی دارد.

پیشنهاد مطالعه
رفع عدم تقارن صورت با تزریق چربی

انواع روش های لیفت ابرو | متخصص پوست اصفهان - بهترین متخصص ژل و بوتاکس - بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

دکتر ابوالفضل جویا ، متخصص پوست اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو و پیشانی با جراحی نوعی عمل تهاجمی محسوب می شود زیرا در روش های مختلف آن معمولا از بیهوشی عمومی استفاده شده و عوارضی به همراه دارد که نیازمند رعایت مراقبت های بعد از جراحی است. روش های جراحی در مقایسه با روش های غیر جراحی تغییرات بسیار محسوس تری داشته و بلافاصله پس از عمل می توان نتیجه را مشاهده کرد.

  • لیفت ابرو با اندوسکوپی

این روش یک روش تهاجمی محسوب می شود زیرا در ان بیمار را به طور کامل بیهوش کرده و بالا کشیدن ابروها را از طریق برش زدن بر روی پوست انجام می دهند. در لیفت ابرو با آندوسکوپی ابتدا چند برش در ناحیه بالای پیشانی ایجاد کرده سپس دستگاه آندوسکوپ را از قسمت برش ها وارد پوست می کنند.

پیشنهاد مطالعه
دلایل افتادگی پلک (پتوز)

ورود اندوسکوپ به زیر پوست موجب می شود که جراح بتواند به خوبی تصویر روشنی از وضعیت زیر پوست داشته باشد. این روش در از بین بردن چین و چروک و افتادگی های خفیف ابرو کاربرد دارد.

 

  • لیفت ابرو با روش کلاسیک

لیفت ابرو و پیشانی با جراحی کلاسیک برای کسانی مناسب است که افتادگی شدید دارند و می خواهند در یک چشم بر هم زدن تغییرات زیادی را مشاهده کنند. در این روش نیز مانند سایر روش های تهاجمی، بیمار ابتدا به طور کامل بیهوش می شود. جراح در این روش با ایجاد برش عمل لیفت یعنی کشیدن پوست ناحیه ابرو و پیشانی را انجام داده سپس پوست اضافه را جدا نموده و برش را بخیه یا منگنه می زند.

پیشنهاد مطالعه
پرکننده های پوستی چقدر موثر هستند؟

 


مطالب پیشنهادی سایت دکتر ابوالفضل جویا (بهترین متخصص پوست در اصفهان):

انواع روش های لیفت ابرو (1)

لیفت ابرو چیست ؟

آشنایی با لیفت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *