نتایج عمل سابسیژن اسکار
27 آذر

نتایج عمل سابسیژن اسکار

مشاهده نتایج عمل سابسیژن اسکار چه مدت طول می کشد؟

یکی از فاکتورهایی که در انتخاب روش ها و عمل های زیبایی و درمانی مد نظر قرار می گیرد، ماندگاری نتایج حاصل از عمل است. زیرا اثرات برخی عمل های زیبایی به صورت کوتاه مدت و بلند مدت می باشد که معمولا روش هایی با نتایج ماندگار بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. در ادامه این مقاله از سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص ژل و بوتاکس به بررسی نتایج عمل سابسیژن اسکار خواهیم پرداخت.

تعریف سابسیژن اسکار

در این روش به منظور درمان اسکارهای فرورفته حاصل از جوش ها، اتصالات فیبروز متصل به اسکار، که موجب کشیده شدن آن به سمت پایین می شود، در اثر حرکات جلو و عقب سوزن مخصوص نوکور یا کانولا بریده می شود و موجب بالا آمدن اسکار و صاف شدن پوست خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه
جوش نوزاد چیست؟

مطالعه بیشتر : درمان علائم بیماری فلاشینگ صورت

خراش های ایجاد شده در زیر پوست، لایه درم را به تولید کلاژن و الاستین جدید جهت ترمیم پوست وادار می سازد. در نتیجه اسکار به شکل مطلوبی پر و ترمیم خواهد شد. دو الی سه ماه پس از انجام عمل سابسیژن، با کامل شدن فرآیند کلاژن سازی، پوست بهبود خواهد یافت. از تزریق بوتاکس می توان جهت دستیابی به نتایج مطلوب از این روش استفاده کرد.

روش‌های زیبایی برای درمان اسکار | متخصص پوست اصفهان

نتیجه سابسیژن کی مشخص میشود؟

در رابطه با اثرات و نتایج انجام عمل سابسیژن اسکار می توان عنوان نمود. که عمل سابسیژن در رفع اسکار حاصل از جوش های نتایج ماندگاری خواهد داشت که جهت مشاهده ی اثرات درمانی کامل آن باید، تعداد جلسات لازم درمانی به طور کامل انجام شوند. در اثر تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین، علاوه بر رفع اسکار، پوست به دلیل ترمیم و بازسازی به وسیله ی پروتئین های سازنده ی پوست، روشن تر و شاداب تر خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه
نکات مراقبتی پس از کاشت مو

دکتر ابوالفضل جویا متخصص ژل و بوتاکس را در اینستاگرام دنبال کنید

پوستی شفاف، صاف و عاری از اسکار، لک، کک و مک و همچنین بسته شدن منافذ باز و بزرگ پوست از اثرات سابسیژن اسکار می باشد. نتایج اولیه حاصل سابسیژن اسکار پس فروکش کردن کبودی و ورم، چند روز پس از عمل سابسیژن مشهود خواهد بود. اما پر شدن جای اسکار توسط کلاژن ها، به دو الی سه ماه فرصت، نیاز خواهد داشت. زیرا فرآیند ترمیم و بازسازی پوست از لایه های عمیق پوستی، فرآیند زمان بر خواهد بود، اما نتایج بسیار ماندگار و طبیعی ایجاد خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه
اقدامات دندانپزشکی بعد از تزریق ژل خط خنده

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا


مطالعه بیشتر:

ریزش موی زمستانی و تابستانی

علل ریزش مو جلوی سر در مردان و زنان

شناسایی و درمان درماتوفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *