زمان نقاهت و بهبودی در تزریق میکروفت
6 اسفند

زمان نقاهت و بهبودی در تزریق میکروفت

زمان نقاهت و بهبودی در تزریق میکروفت

این روش به نسبت سایر روش‌های متداول برای تزریق چربی، بسیار بهینه‌تر و کم خطر‌تر است. روش میکروفت برای تزریق چربی کاملا سرپایی بوده و تنها در کمتر از چند ساعت می‌توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید. شاید نیاز باشد که برای استفاده از چربی‌های بدن خود، لیپوماتیک انجام دهید و این کار البته می‌تواند در یک جلسه و یا جلسه‌ای جداگانه انجام شود. تورم و کبودی احتمالی ناشی از تزریق چربی در کمتر از ۳ تا ۵ روز برطرف می‌شود و هیچ ردی از خود برجای نخواهد گذاشت. همراه باشید با متخصص پوست اصفهان.

کبودی‌های باقی مانده جانبی نیز به مرور زمان از بین خواهد رفت. چربی‌های استخراج شده برای انتقال چربی با متد میکروفت معمولا از ناحیه شکم یا ران پا استخراج می‌شوند. با سوزنی بسیار نازک و ریز همراه با مواد بی‌حس‌کننده مقداری سلول چربی از بدن شما استخراج شده و پس از فرآوری و آماده‌سازی اولیه و سپس تجزیه به قسمت‌های کوچک‌تر، در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود. از آنجایی که برش‌های ریز توسط سوزن ایجاد می‌شود نیازی به استفاده از بخیه نبوده و تنها کبودی خفیف در قسمت باسن یا شکم در طی ۷ تا ۱۰ روز به طور کامل برطرف خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه
مراحل جراحی لیفت صورت چیست؟

بهترین متخصص ژل و بوتاکس

زمان نقاهت و بهبودی در تزریق میکروفت | بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

پیوند چربی میکروفت و تحولات جدید هیجان انگیز

در پیوند چربی با متد میکروفت از چربی مایع برای تزریق به مناطق دارای چین و چروک‌های بسیار ظریف یا سطحی و حتی عمیق استفاده می‌کنند. اکنون با حفظ نتایجی که سال‌ها ادامه خواهد داشت، می‌توان علائم ظاهری پیری صورت را درمان کرد. جالب است بدانید یک بار انجام آن حتی هزینه کمتری از لیفت صورت دارد. کمتر از دو ساعت زمان لازم است تا به چهره جدید خود دست یابید. و معمولاً کمتر از دو هفته بهبهودی کامل خواهید رسید.  مشخصا تمامی این موضوعات باعث شده است که ترانسفر چربی با متد میکروفت در بین درمان‌های متداول پیری و جوانسازی پوست و صورت، این چنین محبوب و مؤثرواقع شده باشد.

پیشنهاد مطالعه
چند نکته مهم برای داشتن پوستی سالم

به عنوان یک مزیت اضافی و ثانویه برای بسیاری از افراد، اثرات حجمی انتقال چربی میکروفت در نواحی یاد شده. از بدن اغلب می‌تواند به بهبود ظاهر پوست کمک کند و نقشی بازسازی‌کننده ایفا نماید.

نوآوری، لایسنس ها و تکنولوژی های روش میکروفت

با استفاده از دستگاه‌های تجزیه و فرآوری مجهز، سلول‌های چربی در ابتدا پاکسازی شده. و سپس با تکنولوژی‌های استفاده شده در میکروفت آماده تزریق با قطعات خرد شده و کوچک‌تر می‌شود. این سلول‌های چربی حتی این امکان را دارند تا با سایر مواد دیگر به صورت مایع ترکیب شده و برای تزریق استفاده شوند.

بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر | دکتر جویا را در اینستاگرام دنبال کنید


مطالعه بیشتر:

علل کبودی و ورم بعد از تزریق بوتاکس

پیشنهاد مطالعه
علل و عوارض خشکی و خارش پوست در دوران بارداری

تزریق چربی به روش میکروفت چیست؟

کرم های مراقبتی بعد از تزریق چربی به صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *