راهکارهایی برای داشتن لب های بزرگتر
8 مهر

راهکارهایی برای داشتن لب های بزرگتر

بررسی راهکارهایی برای داشتن لب های بزرگتر

قصد داریم تا در ادامه این مطلب سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان به مطالعه و بررسی راهکارهایی برای داشتن لب های بزرگتر پوست بپردازیم. داشتن یک لب زیبا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند شما را زیباتر جلوه دهد، مخصوصاً اگر لب های پرتر و بزرگتری داشته باشید. اگر فکر می‌کنید که پرکننده‌های لب و کیت‌های لب گران‌ قیمت تنها گزینه‌های شما هستند، اشتباه می‌کنید، زیرا می‌توانید بدون انجام این درمان‌های تهاجمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و محصولات آرایشی غیرضروری که اصولا درست کار نمی‌کنند و نتیجه نمی دهند، لب خود را جذاب‌تر و زیباتر نشان دهید.

لایه بردازی از لب ها

بدون شک شما نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید لب هایتان به دلیل سلول های مرده پوست پوسته پوسته و بی روح به نظر برسند؟ لایه برداری لب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند پوسته پوسته شدن و سلول های مرده را به طور موثر کاهش دهد. فرآیند لایه برداری همچنین به حجیم شدن لب ها و ظاهری پرتر به آنها کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با شکر و روغن نارگیل یک اسکراب خانگی بسازید. شکر، منبع طبیعی اسید گلیکولیک است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور موثر پوست مرده را از بین ببرد. در حالی که روغن نارگیل سرشار از ویتامین E و اسیدهای چرب است که به تغذیه و ترمیم لب های خشک کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

مطالعه بیشتر : مزایای استفاده از سرم ویتامین C برای پوست

شکر و روغن نارگیل را در یک کاسه مخلوط کنید. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از شکر معمولی استفاده یا شکر ارگانیک یا قهوه ای را انتخاب کنید. مخلوط را با فشار ملایم روی لب های خود بمالید. با حرکات دایره ای به مدت ۱ تا ۲ دقیقه ماساژ دهید تا سلول های مرده پوست از بین بروند. سپس با آب گرم بشویید و با دستمال لب های خود را پاک کنید. برای جلوگیری از خشک شدن از یک بالم لب غیر سمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه
عوامل ایجاد سرطان پوست

هیدراته نگهداشتن

پوست روی لب ها نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند محتوای آب زیادی را حفظ کند. لب‌ها خیلی زود دچار کم آبی می‌شوند و این وضعیت می‌تواند بر ظاهر آنها تأثیر بگذارد. بنابراین، برای حفظ ظاهر نرم، حجیم و مرطوب لب‌هایتان، مقدار زیادی آب بنوشید. شما همچنین باید لب های خود را از آسیب های خورشید محافظت کنید. استفاده از یک بالم لب ساخته شده با کره های گیاهی طبیعی روی لب های شما ممکن است رطوبت را بپوشاند و همچنین محافظت در برابر آفتاب را ارائه دهد. اگرچه ممکن است این ترفند از نظر فیزیکی لب‌های شما را بزرگ‌تر نکند، اما می‌تواند آنها را پرتر و سالم‌تر نشان دهد.

استفاده از کانسیلر

گاهی اوقات، یک ترفند آرایشی ساده کمک می کند تا لب‌های شما بزرگتر دیده شود. مقدار کمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کانسیلر بزنید و لب خود را با آن آغشته کنید. سپس آن را با استفاده از خط لب زیباتر کنید. ترفند این است که این طرح را کمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خارج از خط طبیعی لب خود بکشید، چون به بزرگتر نشان دادن آن کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. مرحله آخر این است که لب های خود را با رژ لب زیباتر کنید که با رنگ خط لب شما مطابقت داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه
روش های مراقبتی برای ناخن های افتاده

آنها را کاملتر جلوه دهید.

شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به جای اینکه لب‌هایتان را بزرگتر کنید، ظاهری پرتر به آنها بدهید. برای پرتر نشان دادن آن با رژ لب شروع کنید. مرکز لب های بالا و پایین خود را با مقدار کمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سایه چشم درخشان آغشته کنید. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید لب های خود را به روشی ظریف بزرگتر نشان دهید، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هایلایت را با برق لب شفاف جایگزین کنید.

برجسته کردن Philtrum

فیلتروم ناحیه کمانی شکل در وسط لب بالایی شما است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید مقدار کمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایلایتر را به این قسمت بزنید تا لب هایتان پرتر و بزرگتر به نظر برسند. همچنین مقدار کمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برنز مات را دقیقاً زیر لب پایین خود بمالید تا بالای چانه شما قرار گیرد. این آرایش به طور موثری لب های شما را متحول می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و به آنها ظاهری برجسته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بزرگتر به نظر برسند.

دکتر ابوالفضل جویا را در اینستاگرام دنبال کنید

کمک گرفتن از نرم کننده های لب

پرکننده‌های لب محصولاتی هستند که می‌توانند لب‌هایتان را حجیم‌تر و پرتر از حد معمول نشان دهند. این محصولات به طور خاص فرموله شده اند تا لب شما را بدون نیاز به عمل جراحی متورم کنند. لیست اجزای پرکننده‌ها شامل موادی است که می‌توانند لب‌های شما را خفیف تحریک کرده و باعث تورم آن‌ها با احساس سوزن سوزن شدن شوند. اما نرم کننده های لب برای بزرگ کردن و افزایش موقت حجم آنها عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

پیشنهاد مطالعه
پیام خوش آمد دکتر جویا به شما همراهان عزیز

با این حال، اثر آنها در عرض چند ساعت شروع به از بین رفتن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هر زمان که بخواهید از آنها استفاده کنید و نگران ایجاد تغییرات دائمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در لب خود نباشید.

استفاده از پرکننده های پوستی

پرکننده‌های پوستی می‌توانند ظاهر لب‌های شما، حجم آن‌ها و ویژگی‌های صورت شما را افزایش دهند. این درمان از ژل تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. استفاده از پرکننده‌های پوستی، یک درمان زیبایی بدون درد است که در آن ژل به لب شما تزریق می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این یک روش کم تهاجمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است. با این حال، اثرات این درمان موقتی است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید انتظار داشته باشید که پرکننده های پوستی بین ۶ تا ۱۲ ماه دوام داشته باشند.

ماسک های آبرسان

داشتن لب های زیبا و پرتر آرزوی هر زنی است. خبر خوب این است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از چند ترفند ساده استفاده کنید تا لب‌هایتان را پر و شاداب نشان دهید. مرطوب نگه داشتن لب ها یکی از بهترین راه ها برای بزرگتر نشان دادن آنها است. علاوه بر این، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از ماسک های آبرسان برای لب های پرتر و سالم تر استفاده کنید. جدای از این نکات و گزینه‌های درمانی حرفه‌ای، می‌توانید از طریق ورزش صورت، لب‌های خود را بزرگ‌تر نشان دهید.

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا


مطالعه بیشتر:

فواید مصرف قهوه برای پوست و مو

تاثیر پروبیوتیک ها برای درمان اگزما

تاثیر استفاده از ترکیبات شیمیایی بر مراقبت از ساقه مو ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *