لایه برداری پوست با مواد شیمیایی (مضرات، جایگزین)
12 تیر

لایه برداری پوست با مواد شیمیایی (مضرات، جایگزین)

مضرات لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

لایه برداری پوست یکی از کارهایی است که خانم ها برای زیبایی بیشتر انجام می دهد. بسیاری از تولیدکنندگان محصولات لایه برداری صبح تا شب در حال تبلیغ محصولات خود در اینترنت و تلویزیون ها هستند. اکثر محصولات و کرم های تبلیغی حاوی مواد شیمیایی است که می تواند برای سلامتی پوست شما مضر باشد.(لایه برداری پوست با مواد شیمیایی)
فریب تبلیغات گیاهی بودن محصولاتشان را نخورید!!!

لایه برداری پوست هرچند در ظاهر باعث درخشندگی پوست می شود ولی این محصولات صدمات جبران ناپذیری را به پوست می زند. در محصولات لایه بردار شیمیایی ، اساس فرمول محصول بر اسیدهاست. بدین صورت که با قرار گرفتن اسید بر روی پوست، لایه بیرونی پوست تخریب می گردد. با تخریب لایه بیرونی پوست لایه جدید جایگزین آن می شود. در صورتی که غلظت اسیدی محصول بالا باشد پوست دچار سوختگی می شود. در صورتی که لایه پوست جدید در معرض نور خورشید باشد دچار زخم و لک های پوستی خواهید شد.

پیشنهاد مطالعه
علت‌های پف زیر چشم

استفاده مداوم و بلند مدت از ماسک های شیمیایی و محلول های لایه برداری باعث بروز مشکلات عدیده بر روی پوست خواهد شد.

راه حل جایگزین برای لایه برداری پوست با مواد شیمیایی

۱٫ استفاده از ماساژ صورت و پاک کننده های طبیعی پوست و سرم ویتامین C . هرچند استفاده از این روش نتیجه گیری حداکثری را ندارد ولی به زیبایی شما کمک می کنند.

میکرودرم ابریژن روش مطمئن و بدون عارضه برای لایه برداری پوست.

میکرودرم ابریژن یک روش درمانی برای لایه برداری پوست می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص کریستال های ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست کشیده می شود. اکسید آلومینیوم یک ماده معدنی بی ضرر برای سلامتی انسان است. ساییدگی پوست با اکسید آلومینیوم باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست می شود. دستگاه مجهز به یک مکنده می باشد که کریستال های روی پوست را جمهع می کند. میکرودرم ابریژن به بهبود جریان خون و فعال شدن سلول های فیبروپلاست کمک می کند.

پیشنهاد مطالعه
تاثیرات مثبت آر اف برای اطراف چشم

میکرودرم ابریژن برای پاکسازی و لایه برداری پوست استفاده می شود. این روش برای پوست های خشک به صورت ماهی یکبار و برای پوست های چرب دو هفته یکبار انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *