پلاسماجت چگونه انجام می شود؟
27 دی

پلاسماجت چگونه انجام می شود؟

پلاسماجت چگونه انجام می شود؟  : همانطور که گفته شده پلاسما ، حالت چهارم ماده می باشد که به یونیزاسیون سلولی منجر می گردد. شیوه کار با پلاسما جت بدین ترتیب می باشد: قبل از شروع پروسه پلاسماجت ، پوست پاکسازی شده ، در صورت لزوم بر روی آن پماد بی حسی موضعی زده می شود و دستگاه پلاسما جت که شبیه به خودکار است، بر روی پوست قرار گرفته و روی آن کشیده می شود. پس از آن پرتوهای پلاسما ( پی آر پی) با جریان کم بر روی نقاط ریز نزدیک به هم ، در ناحیه آسیب دیده نفوذ کرده که طی آن با تولید گرما به صورت یکنواخت از طریق توازن اتمی، انرژی جدیدی به سلولها می دهد و باعث می شود اپیدرم پوست قسمت آسیب دیده از حالت جامد به گاز تبدیل شده و پس از آن لایه های زیرین پوست به دلیل از دست آب، حالت جمع شدگی به خود می گیرند و کم کم محو می شوند.

پیشنهاد مطالعه
نکات مراقبتی برای بهبود پارگی مویرگ صورت

این اتفاق پس از گذشت 1 هفته به ترمیم پوست منجر می شود و باعث اتفاقات خوشایندی نظیر کوچک تر شدن منافذ پوست ، کم شدن عمق خطوط چین و چروک و در نهایت لیفت ناحیه درمان شده می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل پلاسما جت صورت بین 10 تا 20 دقیقه انجام می شود.

مدت ماندگاری پلاسما جت صورت چقدر است ؟
مدت ماندگاری پلاسما جت که اغلب طولانی است در کنار بهبودی سریع آن یکی از ویژگی هایی است که سبب شده است افراد زیادی به این تکنیک جوانسازی پوست ، جذب شوند. ماندگاری پلاسما جت صورت به عوامل متعددی از جمله تعداد جلسات درمانی، سبکی که فرد برای زندگی خود انتخاب کرده است و همینطور روند پیری صورت وابسته است. علاوه بر این در درمان برخی از معضلات پوستیی ماندگاری پلاسما جت صورت نتایجی دائمی به همراه دارد این در حالی است که برخی از نقاط صورت، بدون تاثیر پذیری طولانی مدت از درمان، روند پیری خود را دنبال می کند. در این موارد لازم است جهت افزایش ماندگاری پلاسماجت صورت، هر از چند گاهی حتی به مدت چند سال پیاپی درمان را تکرار کرد. در حالت کلی می توان گفت که ماندگاری پلاسما جت صورت با هر بار درمان تقریبا به مدت یک سال ادامه پیدا می کند.

پیشنهاد مطالعه
متقاضی ایده‌آل کربوکسی تراپی

دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص زیبایی پوست و مو

دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص زیبایی پوست و مو دکتر ابوالفضل جویا متخصص و جراح پوست و مو و زیبایی و لیزرهای تخصصی.

مدرس کمپانی سینکلر امریکا در خاور میانه جهت اموزش متخصصین در زمینه تزریق ژلهای تخصصی.

مدرس خاورمیانه ای نخ های امریکایی سیلوءت امریکا.

مدرس تزریق ژلهای تخصصی در کمپانی مرز آلمان در زمینه تزریق سه بعدی.

ایشان جزو انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی اروپا و امریکا می باشند.

ضمنا دوره های تکمیلی کاشت مو و لیزر و داروهای گیاهی درماتولوژیک را در کشورهای آلمان، استرالیا، اسپانیا، سوئد، ایتالیا و فرانسه به انجام رسانده اند.

آشنایی بیشتر با دکتر 

دکتر ابولفضل جویا

بورد تخصصی پوست، لیزر و زیبایی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراجعه نمایید:

مراجعه کنندگان محترم: لطفا سوالات خود را از دکتر جویا در بخش پرسش و پاسخ ارسال نمایید. تمامی تلاش ما این است در اسرع وقت سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود

پیشنهاد مطالعه
بررسی علل اختلال آکرودرماتیت پاپیولار کودکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *