نکات و روش هایی برای زیبایی پوست
20 تیر

نکات و روش هایی برای زیبایی پوست

نکات و روش هایی برای زیبایی پوست

بیش از 17 میلیون روش زیبایی پوست هر ساله در آمریکا انجام می شوند. بیشتر روش های زیبایی پوست کم تهاجم هستند و برای بهبود ظاهر شما به صورت چشمگیر و بدون نیاز به جراحی، بخیه و و دوره بهبودی طولانی طراحی شده اند؛ این روش ها گزینه هایی برای جوانسازی پوست شما هستند.مطلبی که امروز در سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان منتشر شده است. به مطالعه نکات و روش هایی برای زیبایی پوست می پردازیم.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه : نحوه رشد مجدد موها در اسکار پوستی

امروزه روش های زیبایی پوست که بیشتر به کار گرفته می شوند شامل موارد زیر می باشند:

  • تزریق های بوتاکس برای صاف کردن خطوط که بیش از 7 میلیون بار در سال انجام می گیرد.
  • فیلرهای تزریقی برای برجسته کردن چین خوردگی های پوستی که فیلرهای هیالورونیک اسید در حدود 2 میلیون بار در سال مورد استفاده قرار می گیرند.
  • پیلینگ شیمیایی و میکرودرم آبریژن که هر دو برای لایه برداری پوست هستند.
پیشنهاد مطالعه
نکات مهم درباره لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد

در نظر داشته باشید که روش های زیبایی کم تهاجم بدین معنی نیست که این روش ها به زمانی برای بهبودی نیاز ندارند. رفع قرمزی و پوسته پوسته شدن ناشی از روش های لایه برداری پوست که لایه سطحی و آسیب دیده پوست را برمی دارند به چند هفته زمان نیاز دارد. اما این روش های زیبایی پوست به کمک جراحی انجام نمی گیرند و دوره ریکاوری طولانی مانند لیفت صورت و لیفت پلک ندارند.

نکات و روش هایی برای زیبایی پوست | بهترین متخصص پوست اصفهان

دسترسی راحت به روش های لایه برداری و تزریقات پوستی موجب شده است که افراد در سن کمتر استفاده از این روش ها را آغاز کنند حتی قبل از این که واقعا نیازی به آن ها داشته باشند. متخصصین بیشتر بر روی مراقبت از پوست از سنین پایین برای پیشگیری یا به تاخیر انداختن نیاز به روش های زیبایی پوست در آینده تاکید دارند.

پیشنهاد مطالعه
آشنایی با لیفت شقیقه

دکتر ابوالفضل جویا را در اینستاگرام دنبال کنید

اگر تصمیم به انجام روش های زیبایی پوست دارید، در این باره با پزشک متخصص پوست مشورت نمایید که آیا کاندید مناسبی برای این روش ها هستید و این که کدام روش برای شما مناسب است. به علاوه، باید انتظارات معقولی از روش های زیبایی پوست داشته باشید. در نظر داشته باشید که همه این روش ها روش های پزشکی صحیحی هستند که باید در یک محیط کنترل شده و توسط پزشک متخصص و ماهر انجام گیرند. برخی از روش های کم تهاجم توسط پزشک متخصص پوست و برخی دیگر توسط جراح پلاستیک انجام می شوند.

پیشنهاد مطالعه
انواع تغییر رنگ پوست ( بخش اول)

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا


مطالعه بیشتر:

درمان عفونت های پوستی و تنفسی آنتی بیوتیک اوماداسایکلین

پیشی گرفتن درمان آکنه از ایزوترتینوئین

علل و عوامل انواع اگزما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *