مزایای تزریق ژل به گونه
14 آبان

مزایای تزریق ژل به گونه

بررسی مزایای تزریق ژل به گونه

فیلرهای گونه می‌توانند مشکلات زیبایی مختلفی را برطرف کنند. تزریق ژل به گونه برای افرادی که می‌خواهند با روش‌های غیرتهاجمی ظاهر خود را تغییر دهند، محبوب شده اند. این مطلب از سایت دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص ژل و بوتاکس مزایای تزریق ژل به گونه را مورد بررسی قرار می دهیم.

کاربردهای تزریق ژل یا فیلر به گونه

  • بهبود صافی گونه‌ها
  • افزایش حجم گونه‌ها
  • ایجاد تقارن صورت و گونه‌ها
  • جوان‌تر شدن چهره
  • برطرف کردن چین‌وچروک‌ها
  • بهبود فرورفتگی گونه‌ها
  • بهبود صافی گونه‌ها

صاف بودن گونه‌ها یکی دیگر از مشکلاتی است که زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با تزریق ژل یا فیلر به گونه می‌توان برجستگی گونه‌ها را بیشتر کرد. تمامی تکنیک‌های آرایشی و کانتور صورت به سمتی رفته‌اند تا برجستگی گونه‌ها بیشتر شود. شما می‌توانید با تزریق ژل در کوتاه‌ترین زمان به گونه‌های برجسته ایده‌آل خود برسید.

پیشنهاد مطالعه
علل و علائم بروز آلرژی به آفتاب

افزایش حجم گونه‌ها

تزریق ژل یک گزینه درمانی موثر برای رفع کاهش حجم گونه ناشی از افزایش سن است. با بازگرداندن حجم و لیفت گونه‌ها، علائم پیری و افتادگی گونه‌ها برطرف و صورت زیبا‌تر و جوان‌تر دیده می‌شود.

ایجاد تقارن صورت و گونه‌ها

گاهی اوقات سن مطرح نیست. عدم تقارن گونه‌ها می‌تواند زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد. تزریق ژل یا فیلر به گونه می‌تواند این مشکل را برطرف کند. تزریق‌های دقیق توسط یک پزشک ماهر می‌تواند با افزایش حجم گونه در نقاط مورد نظر، تقارن چهره را بیشتر کنند.

کاربرد انواع فیلر الانسه | بهترین متخصص ژل و بوتاکس

جوان‌تر شدن چهره

گونه‌های برجسته یکی از معیارهای جوانی و زیبایی چهره است. با تزریق ژل و فیلر مناسب و افزایش برجستگی گونه می‌توان چهره را جوان‌تر کرد.

پیشنهاد مطالعه
عوامل از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست

برطرف کردن چین‌وچروک‌ها

افزایش سن و رژیم‌های لاغری علاوه بر کاهش حجم گونه‌ها ممکن است موجب پدیدار شدن چین‌وچروک‌هایی روی گونه و صورت شوند. تزریق ژل و یا فیلر می‌تواند با پر کردن این خطوط چین‌وچروک موجب افزایش زیبایی و جوانی چهره شوند.

دکتر ابوالفضل جویا ، بهترین متخصص ژل و بوتاکس را در اینستاگرام دنبال کنید

بهبود فرورفتگی گونه‌ها

افراد ممکن است به دلایل ژنتیکی، افزایش سن، لاغری و… دچار فرورفتگی گونه باشند. تزریق ژل به گونه می‌تواند تا حدودی این فرورفتگی را برطرف و موجب حجیم و اصطلاحا چاق‌تر شدن گونه‌ها و صورت شوند.

میزان ماندگاری تزریق فیلر به گونه

ماندگاری تزریق ژل به گونه از فردی به فرد دیگر ممکن است متفاوت باشد. به طور متوسط این نوع تزریق زیبایی بین 6 تا 18 ماه ماندگاری دارد، طبق یک بررسی ماندگاری تزریق فیلر هیالورونیک اسید ممکن است بیش از 2 سال ماندگاری داشته باشد(منبع).

پیشنهاد مطالعه
مقایسه روش های مختلف درمان میخچه و پینه

علت متغیر بودن ماندگاری تزریق ژل به گونه این است که این ژل‌ها عموما از جنس هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی در بدن است که ممکن است توسط بافت‌های داخل بدن جذب شود. جذب شدن ژل موجب می‌شود نتایج به‌دست آمده از تزریق ژل به گونه از بین رفته و حالت گونه‌ها مانند قبل از تزریق شود. به همین دلیل معمولا هر 6 الی 18 ماه یکبار تزریق ژل به گونه تکرار می‌شود تا نتایج زیبایی مورد نظر حفظ شوند.

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا 


مطالعه بیشتر:

نکات مراقبتی بعد از اندولیفت صورت

تکنیک های رایج کاشت مو

کاربرد انواع فیلر الانسه

2 دیدگاه

  1. تزریق ژل به گونه زیر نظر متخصص پوست داشتم خیلی فرم گونه ها بهبود پیدا کرد و کمک کرد که صورتم جوان تر به نظر برسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *