مراحل تزریق چربی
22 دی

مراحل تزریق چربی

مراحل تزریق چربی

ابتدا با استفاده از سرنگ، سلول‌های چربی اضافی از مناطق تعیین شده بدن خارج می‌شوند. سپس این چربی کاملاً پاکسازی می‌شود و تمام ناخالصی‌های آن قبل از تزریق به منطقه‌ تحت درمان، برطرف می‌شود.

این فرایند با استفاده از بی حسی موضعی یا عمومی انجام می‌شود. این انتخاب به طور کامل وابسته به شرایط فردی و نیازهای شخص متقاضی است. پزشک مشاور بهترین اقدامات را برای درمان شما توصیه خواهد کرد. با این حال، بسیاری از متقاضیان در همان روز تزریق چربی به لب ، قادر به ترک کیلینک هستند.

برای کسب نتایج مورد انتظار ازاین عمل، اغلب تزریق چربی در صورت می‌تواند چندین جلسه طول بکشد. دلیلش این است که برای مقدار چربی تزریقی در یک جلسه، محدودیت وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه
بررسی علل تورم لب ها

مراحل بعد از عمل تزریق چربی

انتظار می‌رود مقداری قرمزی، درد و احتمالاً کمی تورم و کبودی در مناطق تحت درمان ایجاد شود. عوارض تزریق ژل و چربی به ندرت بیشتر از یک هفته طول می‌کشد. اما اجتناب از فعالیت فیزیکی برای چند هفته اول بعد از عمل، از اهمیت برخوردار است.

هر اسکاری که ممکن است از این فرایند بجا بماند، بسیار کوچک بوده و در مناطقی (مانند چین طبیعی در پوست) خواهد بود که به راحتی پوشیده و پنهان خواهد شد.

2 دیدگاه

  1. سلام اقای دکتر . آیا ممکنه بعد از تزریق چربی جذب زیاد صورت نگیره و محل های تزریق شده بد فرم بشن ؟ آیا بعد از تزریق فقط باید کمپرس سرد انجام بشه یا گرم هم باید باشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *