تزریق ژل الانسه مناسب چه افرادی است؟
4 آذر

تزریق ژل الانسه مناسب چه افرادی است؟

تزریق ژل الانسه مناسب چه افرادی است؟

 

زمانی که تغییرات مرتبط با افزایش سن آشکار شد، می‌توان از فیلر الانسه هم برای مردان و هم برای زنان استفاده کرد.در این مطلب از سایت دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص ژل و بوتاکس تزریق ژل الانسه را مورد بررسی قرار می دهیم.

دکتر ابوالفضل جویا ، بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید

هنگامیکه در اواخر دهه 20 زندگی خود هستید، تولید کلاژن شروع به کند شدن می‌کند. سیگار کشیدن و قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، باعث کاهش بیشتر توانایی بدن برای تولید کلاژن جدید می‌شود. این می‌تواند زمان ایده‌آلی برای شروع تزریق الانسه، برای افرادی باشد که نشانه‌هایی از کاهش حجم را نشان می‌دهند تا الانسه، ذخایر کلاژن را فعال نگه دارد یا به عنوان جایگزینی برای فیلرهای پوستی سنتی باشد. فقط مقدار کمی از این محصول باید استفاده شود تا نتایجی با ماندگاری تا 4 سال را ارائه دهد.

پیشنهاد مطالعه
فواید اوره برای پوست

علل ایجاد چروک و علائم پیری پوست | متخصص پوست اصفهان

در دهه 30 و 40 سالگی، کلاژن پوست از بین می‌رود. ممکن است از دست دادن چربی صورت و کوچک شدن برخی از استخوان های جمجمه را تجربه کنید که منجر به افزایش شلی پوست و ایجاد خطوط و چین و چروک، صاف شدن گونه‌ها، گودی زیر چشم و گودی در شقیقه‌ها می‌شود. این امر، اغلب به دلیل تغییر شکل صورت، ظاهری خسته یا ناسالم را از صورت به نمایش می‌گذارد. فیلر الانسه، یک محصول ایده‌آل برای درمان کل صورت است . که با هدف کاهش علائم پیری به تدریج و به طور طبیعی با بازگرداندن حجم کاهش یافته، بهبود ضخامت و قابلیت ارتجاعی پوست انجام می‌شود. در صورتی که در قسمت تحتانی صورت، شلی ایجاد شده و گوشه‌های دهان به سمت پایین افتاده شده باشد. تزریق این فیلر، می‌تواند با درمان لیفت با نخ ترکیب شود.

پیشنهاد مطالعه
تزریق فیلر برای لیفت میدفیس

در دهه 50 سالگی و بالاتر، پوست شل و نازک می‌شود که این موارد را میتوان با تزریق فیلر الانسه، لیفت با نخ و یا تزریق بوتاکس برطرف کرد. این درمان ترکیبی برای مراجعینی که می‌خواهند به نتایج مشابه جراحی لیفت صورت با جراحی دست‌یابند ایده‌آل است. این روش درمانی عوارض کمی دارد و دوران نقاهت آن در مقایسه با جراحی بسیار کوتاه‌تر است.

آمادگی برای تزریق ژل الانسه

از مصرف داروهای ضد التهابی (مانند آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن) به مدت 3 روز قبل از درمان خودداری کنید. (مگر اینکه توسط پزشک شما تجویز شده باشد) زیرا این داروها خطر کبودی را افزایش می‌دهند.

همچنین باید از مصرف الکل، روغن ماهی، خار مریم، جینکو بیلوبا و ویتامین E به مدت 3 روز قبل از درمان اجتناب شود تا خطر کبودی کاهش یابد.

اگر مستعد کبودی هستید، مصرف خوراکی آرنیکا برای چند روز قبل از درمان ممکن است خطر کبودی را کاهش دهد.

پیشنهاد مطالعه
جراحی لیفت ابرو چطور انجام می شود؟

اگر حال شما در روز قرار ملاقات با پزشک خوب نیست، با پزشک تماس بگیرید تا مجدداً وقت بگذارید.

به مدت 1 هفته، قبل و بعد از درمان، از آفتاب گرفتن و برنزه کردن خودداری کنید.

“حتما” در صورت بروز هرگونه تغییر در تاریخچه پزشکی خود یا داروهای مصرفی قبل از دریافت هرگونه درمانی، پزشک خود را مطلع کنید.

تا 2 هفته پس از درمان، برنامه‌ای برای یک رویداد اجتماعی مهم یا تعطیلات نداشته باشید، زیرا ممکن است زمان کافی برای برطرف شدن عوارض جانبی مانند کبودی، یا قرار ملاقات برای بازبینی نداشته باشید.

 

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا 


مطالعه بیشتر:

آمادگی‌های قبل از تزریق فیلر به گونه

روش های درمان لک های ماه‌ گرفتگی

برتری‌های کاشت مو FIT نسبت به FUT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *