تاثیر مصرف کرم آرنیکا پس از تزریق چربی
3 فروردین

تاثیر مصرف کرم آرنیکا پس از تزریق چربی

بررسی تاثیر مصرف کرم آرنیکا پس از تزریق چربی

در مطلب پیش رو که در سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان منتشر شده است. به بررسی تاثیر مصرف کرم آرنیکا پس از تزریق چربی خواهیم پرداخت.

کرم آرنیکا چیست؟

یکی دیگر از کرم‌هایی که این روز‌ها به شدت مورد توجه قرار دارد و پس از انتقال چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کرم آرنیکا مونتانا است. استفاده از این محصول، تاثیرات بسیار مثبتی برای شما دارد اما در مورد نحوه استفاده از آن، باید دقت بسیار زیادی به عمل بیاورید. شما نباید این کرم را به روی زخم‌های باز یا نواحی ایجاد برش، بزنید.

پیشنهاد مطالعه
ارتباط ریشه کردن ناخن با شست وشو کننده ها و ضد عفونی کننده ها؟

آرنیکا مونتانا به ویژه برای کاهش تورم و کبودی در ناحیه برداشت چربی‌ها موثر به نظر می‌رسد و در کاهش احساس درد نیز برای افراد، نقش بسزایی دارد. آرنیکا یک گیاه است که ریشه‌های اولیه آن را می‌توان در سیبری و اروپای مرکزی یافت. از سال‌ها قبل تاثیرات مثبت این محصول، بر کاهش تورم و کبودی تایید شده و اکنون مدل‌های مختلفی از آن در بازار وجود دارد. چه در دراز مدت و چه در کوتاه مدت، آرنیکا مونتانا می‌تواند بخش مهمی از احساسات ناخوشایند شما را کاهش بدهد و شرایط مطلوبی را برای شما به وجود بیاورد.

تاثیر مصرف کرم آرنیکا پس از تزریق چربی | بهترین متخصص ژل و بوتاکس

میزان تاثیر کرم آرنیکا

زمانی که تزریق چربی به پایان می‌رسد، شما شاهد بروز برخی آثار جانبی در ظاهر خود خواهید بود. استفاده از کرم آرنیکا، این عوارض را به حداقل می‌رساند. آرنیکا مونتانا در کاهش احساس درد و همچنین کاهش تورم و کبودی تاثیر قابل توجهی دارد. به همین خاطر استفاده از این کرم، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این کرم قدرت جذب بسیار بالایی دارد. در نتیجه نباید آن را در نقطه‌ای از پوست که آسیب دیده و یا شکافته شده مورد استفاده قرار داد. شما می‌توانید تا یک هفته پس از پایان تزریق چربی، به خوبی از مزایای آرنیکا بهره‌مند شوید و همه آثار جانبی باقی مانده از این عمل زیبایی را تا حد امکان به حداقل برسانید.

پیشنهاد مطالعه
کاندیدای مناسب مزوتراپی مو

دکتر ابوالفضل جویا متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید

راه های ارتباط با متخصص ژل و بوتاکس


مطالب پیشنهادی:

ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

افراد مناسب برای انتقال چربی میکروفت

تزریق بوتاکس برای درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *