بررسی کاربردهای انواع ژل آلاینا
4 بهمن

بررسی کاربردهای انواع ژل آلاینا

کاربردهای انواع ژل آلاینا چیست؟

ژل‌ فیلر آلاینا در دو گروه ساخته و تولید می‌شوند که هر کدام از آنها نیز به زیرگروه‌هایی تقسیم می‌گردند. پایه اصلی این ژل‌ها همانطور که گفتیم هیالورونیک اسید است که علاوه بر تاثیر شگرفی که در کاهش چین و چروک پوست افراد دارد به عنوان یک ماده درمانی در درمان‌های مزوتراپی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع فیلرهای آلاینا شامل گروه SG و M که به صورت تک فازی هستند و گروه HE است که به صورت دوفازی تهیه می‌شوند. در ادامه این مطلب سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان کاربردهای انواع ژل آلاینا را مورد بررسی قرار می دهیم.

سری SG

خط تولید ALAYNA Soft-Gel SG با بافت نرم و کاملا هیدراته مشخص می‌شود که به راحتی و بدون مقاومت زیاد تزریق می‌شود چرا که از ویسکوزیته پایینی برخوردار است. فیلر آلاینا پس از تزریق به سرعت و به طور یکنواخت در ناحیه تزریق شده پخش می‌شود و در نتیجه یک اثر حجمی قابل مشاهده فوری در چهره فرد به جای میگذارد.

به دلیل فرآیند ساخت خاص این نوع فیلرها، ذرات نرم پس از تزریق شدن به ناحیه زیرپوست، آب را از بافت‌ها جذب نمی‌کنند، بنابراین هیچگونه ادم و یا تورمی پس از تزریق ایجاد نمی‌شود. اثر تغییر حجم مورد نظر در لب‌ها و یا گونه‌ها نیز بلافاصله رخ می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه
علل و علائم آسیب ها و مشکلات ناخن ها

محصولات ALAYNA SG در واقع جز محصولات بدون عارضه برای درمان چین و چروک با پرکننده‌های اسید هیالورونیک را فراهم می‌کنند بنابراین این پرکننده‌ها گزینه ایده‌آل برای کسانی هستند که نسبت به مواد تزریقی حساسیت بالایی دارند. خود ژل‌ فیلر آلاینا سریSG بر اساس غلظت هیالورونیک موجود در آن به زیرگروه‌هایی تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و بسته به هدف از تزریق یکی از آنها انتخاب می‌شود.

آلاینا SG24

از جمله معایب صورت که می‌توان با استفاده از فیلر آلاینا SG24 بهبود بخشید می‌توان به چین و چروک‎های متوسط تا عمیق، اصلاح عیوب صورت، بازسازی عیوب صورت، بهبود اثر زخم‌های شدیدتر، حجیم‌سازی گونه اشاره کرد. این ژل برای تزریق چین و چروک‌های عمیق، اصلاح جای زخم و مدل‌سازی خطوط صورت ایده‌آل است. عیوب پوستی مانند اسکار آکنه با این ژل صاف می‌شوند، چین‌های بینی‌ و‌ چین و‌چروک‌های گوشه دهان با این ژل لیفت شده و برطرف می‌شوند. ALAYNA SG 24 Distinct به لایه میانی تا عمقی پوست تزریق می‌شود.

افزایش ماندگاری ژل‌های تزریقی | بهترین متخصص ژل و بوتاکس

آلاینا SG14

در این زیر مجموعه از سری فیلر آلاینا SG کمترین میزان و غلظت از هیالورونیک وجود دارد که برای رفع معایب ریز پوستی مناسب است و چین و چروک‌های سطحی را بهبود می‌بخشد. بهتر است این نکته را نیز بدانیدکه بسته به غلظت هیالورونیک اسید موجود در ژل مدت ماندگاری آن نیز متغیر است. ماندگاری این گروه از ژل آلاینا حدودا ۶ ماه است.

پیشنهاد مطالعه
بررسی علل و درمان ملانوم

آلاینا SG16

اسموث آلاینا نام دیگر این ژل است که به منظور آبرسانی به پوست و نیز حجیم سازی نواحی مختلف صورت به میزان اندک کاربردی است. با این ژل می‌توان چین و چروک‌های اندک، خط اخم، خط خنده و پیشانی را تا حدودی بهبود بخشید.

آلاینا SG 20

این ژل اسید هیالورونیک یک فیلر همه جانبه برای تزریق به چین و چروک‌های متوسط است. و به لایه بالایی تا میانی پوست تزریق می‌شود. نتیجه استفاده از این ژل فیلر آلاینا یک اثر لیفتینگ طبیعی است و به دلیل بافت نرم آن، ژل به طور یکنواخت در پوست پخش می‌شود، چین‌وچروک‌ها را به طور یکنواخت پر می‌کند و بلافاصله یک اثر قابل مشاهده ایجاد می‌کند. همچنین می‌توان از آن برای بزرگ کردن اندک لب با نتایج بسیار خوب استفاده کرد.

سری m

سری M از ژل‌ فیلر آلاینا نیز به صورت تک فاز هستند که در آن ذرات محلول هیالورونیک اسید در بافر حل شده است. و به دلیل داشتن بافت نرم و شفاف امکان تزریق راحت آن به صورت وجود دارد. بر اساس غلظت هیالورونیک موجود در این سری از ژل‌های آلاینا نیز تقسیم‌بندی دیگری صورت می‌گیرد. سری‌های آلاینا M8, 16, 22, 24 در این دسته جای می‌گیرند که به ترتیب کم‌غلظت‌ترین و پرغلظت‌ترین زیرمجموعه‌های این گروه هستند که برای اهداف مختلفی از برطرف کردن چین‌وچروک و خطوط کم‌عمق و سطحی تا چین‌ها و فرورفتگی‌های عمیق پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیشنهاد مطالعه
همه چیز درباره لیپوما که نمیدانستید

دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

ژل فیلر آلانیا M24

برای برطرف کردن خطوط و چین و چروک‌های عمیق پوست می‌توان از این نوع فیلر آلانیا استفاده کرد. دقت داشته باشید که بسته به افزایش غلظت هیالورنیک اسید موجود در ژل به دلیل افزایش اثربخشی آن قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

ژل آلاینا M8

رقیق‌ترین سری از مجموعه ژل فیلر آلاینا M است که در رفع چین و چروک، رفع سیاهی دور چشم ، بهبود خط خنده، خط اخم و خط پیشانی اثر دارد. ماندگاری این ژل در صورت استفاده برای ناحیه زیر چشم یکسال است.

فیلر آلانیا M16

ژل فیلر آلاینا M16 تک فاز بوده و هماننده ژل سری SG16 برای رفع چین و چروک‌های سطحی و نیمه سطحی کاربرد دارد و تا حدودی می‌توان با استفاده از قدرت حجیم سازی ضعیف این ژل نامتقارنی‌های ظریف صورت را بهبود بخشید.

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا


مطالعه بیشتر:

روش‌های رایج از بین بردن خط اخم

نکات مهم برای انتقال چربی به خط اخم

امکان میکرونیدلینگ و لایه برداری بعد از بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *