چه کسانی برای جراحی زیبایی پلک مناسب هستند ؟
6 بهمن

چه کسانی برای جراحی زیبایی پلک مناسب هستند ؟

چه کسانی کاندید عمل جراحی زیبایی پلک هستند ؟

بهترین کاندیداهای جراحی زیبایی پلک کسانی هستند که حداقل 35 سال سن دارند و آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم باعث تغییرات ناخوشایند در چهره آنها شده باشد .

( البته موارد استثنایی افراد جوان تر که به دلایل خاص مشکلات فوق را پیدا کرده اند را نیز می توان تحت عمل جراحی قرار داد )

برای جراحی لازم است که فرد به طور کلی سالم بوده و بیماری خاصی نداشته باشد . فرد باید انتظارات واقع بینانه و معقولی از عمل جراحی و نتایج آن داشته باشد .

در این خصوص دیدن تصاویر قبل و پس از جراحی و احیاناً مشورت با افرادی که قبلاً جراحی شده اند می تواند کمک کننده باشد .

پیشنهاد مطالعه
آشنایی با عوارض جراحی بلفاروپلاستی

باید توجه داشت که جراحی بلفاروپلاستی این موارد را بهبود نمی بخشد : حلقه های سیاه اطراف چشم ، چروک های اطراف پلک و بین دو ابرو و پیشانی ( برای اصلاح این موارد تزریق بوتوکس روش مناسبی است ) و افتادگی ابرو که خود ، جراحی تکمیلی یا جداگانه نیاز دارد .

قبل از جراحی چه اقداماتی نیاز است ؟

قبل از عمل جراحی یک معاینه دقیق چشم پزشکی ضروری است .

تعیین قدرت بینایی ، بررسی وضعیت لایه اشکی ، بررسی حرکات چشم و اعصاب حرکتی و حسی چشم و صورت ، بررسی وضعیت ابروها و قرینه بودن آن ها از جمله معایناتی است که باید انجام شوند .

پیشنهاد مطالعه
مزایای استفاده از لیزر لیپولیز نسبت به سایر روش ها

در صورت وجود بیماری خاص یا حساسیت دارویی یا مصرف داروی خاص باید به پزشک معالج اطلاع داده شود . لازم است داروهای رقیق کننده خون از جمله آسپرین و مشابه آن طبق نظر پزشک معالج از 10 روز تا 2 هفته قبل از عمل قطع شوند .

قبل از عمل باید وضعیت سیستمیک شخص بررسی شده ، آزمایشات خون مورد نیاز انجام شود و در صورت تشخیص بیماری خاص باید بررسی و در صورت نیاز با متخصص مربوطه مشاوره شده و تحت درمان قرار گیرد .

بیشتر بدانید : فیلم جراحی بلفاروپلاستی و تخلیه چربی پشت پلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *