تاثیر و عملکرد لیزر الکساندریت
29 آذر

تاثیر و عملکرد لیزر الکساندریت

الیزر الکساندریت چه تفاوتی با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد دارد؟

وجه تمایز میان دستگاه های لیزر الکساندریت با سایر دستگاه های لیزر موهای زاید طول موج و رنگ پرتو نوری است که تولید می‌کنند. به عنوان مثال پرتو نوری دستگاه لیزر الکساندریت قرمز رنگ بوده و طول موج آن ٧۵۵ نانومتر است.

طول موج پرتو نوری دستگاه لیزر دایود ٨١٠ نانومتر و دستگاه ان دیاگ (N-DYAG) ١٠۶۴ نانومتر است.

تأثیر و کارآیی لیزر الکساندریت

پس از سپری شدن دوره کامل درمان ٧٠ درصد از موهای زائد ناحیه تحت درمان از میان می‌روند. تعداد جلسات لازم برای حذف موهای نازک و روشن ۶ تا ٨ جلسه و موهای ضخیم و تیره ٨ تا ١٢ جلسه است.

برای مشاهده مطالعات بالینی و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تأثیر و کارآیی لیزر الکساندرایت در از میان برداشتن موهای زائد میتوانید اینجا کلیک کنید. نتایج حاصل از درمان با لیزر الکساندریت به سرعت نمایان و ملموس می‌شود و برای از بین بردن حجم عظیمی از موهای زائد به تعداد جلسات کمتری نیاز است.

پزشکان به بیمارانی که قصد دارند نواحی گسترده ای از بدن خود (به عنوان مثال شکم، سینه، کمر، شانه و بازوها) را تحت درمان قرار دهند، توصیه می‌کنند تا از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده نمایند.

لیزر الکساندریت تنها دستگاهی است که می تواند عارضه هایپر تریکوز (یا پر مو بودن موسوم به سندروم آمبراس) را درمان کند.


بیشتر بخوانید : کاربرد لیزر الکساندرایت


لیزر الکساندریت
لیزر الکساندرایت

آیا لیزر الکساندرایت مورد تأیید وزارت غذا و داروی آمریکاست؟

اگر قصد دارید برای رهایی از شر موهای زائد خود به دستگاه های لیزر الکساندرایت روی آورید، پیش از هر اقدامی باید اطمینان یابید که دستگاه مورد نظرتان مهر تأیید وزارت غذا و داروی آمریکا را دارد یا خیر؟

لیزر الکساندریت در سال ١٩٩٧ موفق به دریافت تأییدیه وزارت غذا و داروی آمریکا شد. برندهای مختلفی دستگاه های لیزر الکساندریت را روانه بازار کرده و توانستند محبوبیت و موفقیت در خور تحسینی کسب کنند و اغلب آنها مورد تأیید وزارت غذا و داروی آمریکا می‌باشند و می‌توانند شما را برای همیشه از شر موهای زائدتان خلاص کنند.

مشهورترین این برندها عبارتند از؛

  • GentleLASE
  • Apogee
  • EpiTouch Plus

اگر متخصص پوست شما برند دیگری از لیزر الکساندریت را پیشنهاد کرد، ارزشش را دارد کمی وقت صرف کرده و تحقیق کنید و مطمئن شوید که این دستگاه مورد تأیید وزارت غذا و داروی آمریکا هست یا نه؟

تولید کنندگان باید ابتدا تأییدیه وزارت غذا و داروی آمریکا را دریافت کنند وگرنه اجازه نخواهند داشت محصولات خود را روانه بازار آمریکاکنند.


میزان اثربخشی لیزر الکساندرایت چقدر است ؟


پیشنهاد مطالعه
مراقبت‌های پس از جراحی لیفت شقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *