کاندید مناسب برای برداشتن چربی صورت
21 فروردین

کاندید مناسب برای برداشتن چربی صورت

کاندید مناسب برای برداشتن چربی صورت

چه کسی کاندید مناسبی برای برداشتن چربی صورت است؟

برخی از افراد ممکن است احساس کنند گردی گونه ‌هایشان باعث ایجاد پری در صورتشان می‌ شود که دوست ندارند. کوچک کردن گونه می تواند احساس پری یا “چربی” گونه های شما را کاهش دهد.

بهترین کاندیدها برای تخلیه چربی صورت، افرادی با ویژگی های زیر است:

  • ظاهر پری گونه های خود را دوست ندارید.
  • صورت سالم و وزن ثابتی دارند.
  • از عمل خود نتیجه واقع بینانه انتظار دارید.
  • بین 20 تا 60 سال سن دارید.
  • سلامت عمومی دارید.

اگر صورت شما لاغر است یا اگر سن خاصی دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای تخلیه چربی صورت نباشید، زیرا چربی بوکال به طور طبیعی با افزایش سن کاهش می یابد.

پیشنهاد مطالعه
تزریق سه‌بعدی چیست؟

کاندید مناسب برای برداشتن چربی صورت | متخصص پوست اصفهان - بهترین متخصص ژل و بوتاکس - بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

دکتر ابوالفضل جویا ، متخصص پوست اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

قبل از تخلیه چربی صورت چه اتفاقی می افتد؟

قبل از جراحی برداشتن چربی صورت، شما با پزشک یا جراح خود ملاقات خواهید کرد. آن ها با شما در مورد آن چه می خواهید از جراحی به دست آورید و همچنین آنچه در طول و بعد از عمل خود انتظار دارید، بحث خواهند کرد.

در طول ویزیت اولیه، جراح شما را معاینه می کند و احتمالاً از چهره شما عکس می گیرد. آن ها همچنین از شما سؤالاتی در مورد سلامت کلی شما می پرسند، مانند سابقه سلامت خانوادگی و هرگونه جراحی قبلی که انجام داده اید. آن ها اطلاعات اولیه بهداشتی مانند فشار خون شما را می گیرند و در مورد داروهای فعلی که مصرف می کنید صحبت می کنند. برای شما مهم است که در مورد تمام داروهای خود، از جمله گیاهان و مکمل ها، به جراح خود بگویید. برای بهترین نتایج، ممکن است از شما بخواهند که قبل از جراحی سیگار یا محصولات تنباکو را ترک کنید.

پیشنهاد مطالعه
پیشگیری از خشکی پوست در فصول سرد

در طول این مدت، جراح شما به هر سوالی که دارید پاسخ می دهد و توضیح می دهد که در طول جراحی چه انتظاری دارید. آن ها می توانند توصیه هایی متناسب با اهداف خاص شما ارائه دهند و در مورد خطرات این روش صحبت کنند.

 


مطالب پیشنهادی سایت دکتر ابوالفضل جویا (بهترین متخصص پوست در اصفهان):

تخلیه چربی صورت چیست؟

آشنایی با تخلیه چربی از صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *