چهار مرحله اصلی عمل زیبایی پلک
26 اسفند

چهار مرحله اصلی عمل زیبایی پلک

چهار مرحله اصلی عمل زیبایی پلک

مرحله 1 – بیهوشی

بیهوشی برای راحتی شما در طول عمل جراحی در نظر گرفته می شوند. انتخاب ها شامل آرامبخشی داخل وریدی یا بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را بسته به شرایط شما توصیه خواهد کرد.

مرحله 2 – برش

خطوط برش برای جراحی پلک طوری طراحی شده اند که اسکارهای به وجود آمده در ساختار طبیعی ناحیه پلک پنهان شوند و پیدا نباشند. پلک بالایی را می توان از طریق یک برش در چین طبیعی روی پلک اصلاح کرد.

شرایط پلک پایین ممکن است با یک برش درست در زیر خط مژه پایین اصلاح شود. از طریق این برش، پوست اضافی پلک پایین برداشته می شود. باز هم، چربی اضافی را می توان تغییر موقعیت داد یا برداشت.

پیشنهاد مطالعه
عوامل افزایش ترشحات پوست سر

برشی که در قسمت داخلی پلک پایین ایجاد می شود، روشی جایگزین برای اصلاح شرایط پلک پایین و توزیع مجدد یا حذف چربی اضافی است. با این تکنیک هیچ پوستی برداشته نمی شود.

چهار مرحله اصلی عمل زیبایی پلک | متخصص پوست اصفهان - بهترین متخصص ژل و بوتاکس - بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

چهار مرحله اصلی عمل زیبایی پلک

مرحله 3 – بستن برش ها

برش های پلک معمولاً با بخیه یا چسب پوست بسته می شوند. بخیه ها در عرض یک هفته برداشته می شوند. جراح شما همچنین ممکن است استفاده از لیزر یا لایه برداری شیمیایی را برای کاهش تغییر رنگ پلک پایین پیشنهاد دهد

مرحله 4 – مشاهده نتایج حاصل از عمل

نتایج جراحی پلک به تدریج با کاهش تورم و کبودی ظاهر می ‌شود تا پلک و ناحیه اطراف آن صاف و واضح ‌تر و ظاهری جوان ‌تر داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه
چرا چربی پوست از بین می رود؟


مطالب پیشنهادی سایت دکتر ابوالفضل جویا (بهترین متخصص پوست در اصفهان):

خطرات و عوارض جراحی پلک

شرایط پزشکی که جراحی پلک را خطرناک می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *