نحوه اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی
11 اردیبهشت

نحوه اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی

درمان عدم تقارن صورت

در مطلبی که امروز در سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان برای شما عزیزان گردآوری شده است. به بررسی نحوه اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی می‌پردازیم.  در بیشتر موارد، نامتقارن بودن اجزای مختلف صورت نسبت به یکدیگر نیازی به هیچگونه درمان یا مداخله پزشکی ندارد. در بسیاری از موارد، چهره‌های نامتقارن جذابیت و زیبایی فرد را کاهش می‌دهند و موجب کم شدن اعتماد به نفس افراد می‌گردند. اگر شما نیز از نامتقارن بودن صورت خود ناراحت هستید، می‌توانید از برخی روش‌های زیبایی که به تازگی در صنعت مد و زیبایی معرفی شده‌اند و بازخورد‌های مثبت زیادی داشته‌اند کمک بگیرید.

پیشنهاد مطالعه
عوارض پوستی ویروس واریسلا و هرپس زوستر

این روش‌ها به دو نوع تهاجمی و غیر تهاجمی تقسیم می‌شوند که ماندگاری نوع غیر تهاجمی، نیمه دائمی می‌باشد و بعد از چند ماه اثرات آن از بین می‌رود. در حالت کلی شما می‌توانید از گزینه‌های درمان عدم تقارن صورت  استفاده کنید. که در زیر به برخی از موثرترین آن‌ها در اصلاح عدم تقارن صورت اشاره می‌شود.

نحوه اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی | بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی

تزریق یک پرکننده طبیعی مانند چربی بدن خود افراد به صورت می‌تواند. تا حد بسیار زیادی ظاهر نامتقارن صورت را اصلاح نماید. تزریق چربی برای درمان عدم تقارن صورت که نتیجه عدم تعادل بافت یا ضعف عضلات است. یک گزینه بسیار ایمن است که با توجه به طبیعی بودن سلول‌های چربی، منجر به واکنش آلرژیک نخواهد شد. نکته قابل توجه این است که اصلاح تقارن صورت با تزریق چربی برای همیشه دوام نخواهد داشت. و در نهایت اثرات ناشی از آن کمرنگ می‌شود. برای انجام این روش، یک پزشک ابتدا ناحیه‌ای از بدن که دارای حجم چربی کافی و مناسب است. را انتخاب می‌کند و بعد از انجام بی‌حسی موضعی، اقدام به استخراج چربی می‌کند. سپس این چربی بعد از پالایش، به نقاط مورد نظر تزریق می‌شود. معمولا برای اصلاح تقارن صورت از روش نانوفت استفاده می‌شود.

پیشنهاد مطالعه
روش های مختلف لیفت لب

دکتر ابوالفضل جویا متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید

راه های ارتباط با متخصص ژل و بوتاکس


مطالعه بیشتر:

بررسی ویژگی های مثبت ژل آلاینا

بررسی دلایل عدم تقارن صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *