نحوه استفاده از کوکتل های میکرونیدلینگ
7 دی

نحوه استفاده از کوکتل های میکرونیدلینگ

نحوه استفاده از کوکتل های میکرونیدلینگ چگونه است؟

نحوه استفاده از کوکتل های میکرونیدلینگ : بعد از میکرونیدلینگ منافذ پوست شما باز می باشند، به همین دلیل کوکتل های درمانی بهتر و بیشتر جذب پوست می شوند. بعد از خرید کوکتل و باز کردن درپوش آن، شما به یک سرنگ نیاز دارید تا بتوانید حجم کوکتلی که می خواهید را خارج کنید. محلول را یا مستقیما روی ناحیه رول شده بریزید یا سر انگشت ریخته و روی پوست ماساژ دهید. دقت کنید انگشت شما باید حتما تمیز باشد.

افرادی که به طرز صحیح و در زمان مناسب از کوکتل درمانی استفاده کرده اند، گزارش داده اند که بلافاصله بعد از استفاده شاهد پوستی صاف و درخشان بوده اند. البته تعداد دفعات استفاده از کوکتل برای هر مشکل پوستی و در هر ناحیه ای از بدن متفاوت است. بهترين زمان استفاده از دكتر رولر، عصر و يا شب می باشد، چرا كه پوست زمان بيشتی براى ترميم خود دارد.
متخصص پوست اصفهان | نحوه استفاده از کوکتل های میکرونیدلینگ

پیشنهاد مطالعه
درمان اگزمای سبوره چیست؟

کوکتل های درمانی

کوکتل های درمانی در واقع ترکیبی خلاقانه از مواد مغذی هستند که برای مصارف خاص تهیه می شوند. کوکتل های درمانی پوست، زمانی که با درمان های عمقی از جمله میکرونیدلینگ همراه شوند، تاثیری چند برابر در جوانسازی، درخشش و سفتی پوست دارند. برخلاف کرم ها، سرم ها و مرطوب کننده ها، کوکتل های درمانی از نوع ریز مولکول و به شکل محلول هستند و به همین دلیل بسیار سریع تر و عمیق تر وارد پوست می شوند و تاثیر آن ها محسوس تر است.

کوکتل های میکرونیدلینگ بهترین محصول برای بعد از عمل رولینگ می باشند. این کوکتل های درمانی به دلیل ساختار و ریز مولکول بودن آنها، جذب بالاتری دارند و باعث می شوند نتیجه ی سریع تر و بهتری حاصل شود. تقریبا می توان گفت برای تمام مشکلات پوستی صورت و بدن، کوکتل درمانی وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه
روش زیباسازی لیفت صورت

 


دکتر ابوالفضل جویا

متخصص پوست اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست و مو اصفهان کلیک کنید.

بیشتر بخوانید  :

مزایای بوتاکس زیر بغل

راکوتان و ریزش مو

درمان آکنه و انواع آن

مزوتراپی و ریزش مو

مزوتراپی در مقایسه با لیپوساکشن

کوکتل های درمانی چیست؟

انواع کوکتل های درمانی برای میکرونیدلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *