مزایای تزریق چربی به چانه
16 اسفند

مزایای تزریق چربی به چانه

بررسی مزایای تزریق چربی به چانه

برداشتن چربی‌های اضافه از بدن و استفاده از آن‌ها برای به وجود آوردن حجم و فرم مطلوب در یک نقطه دیگر از بدن، فرآیندی است که با نام تزریق چربی شناخته می‌شود. این فعالیت به خاطر نتایج طبیعی و اثرات مثبتی که در وضعیت ظاهری افراد دارد، طرفداران بی‌شماری پیدا کرده است. بسیاری از عمل‌های زیبایی برای مدت‌ها رد و نشانه‌های خود را روی چهره افراد باقی می‌گذارند اما در تزریق چربی، هرگز چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. انتقال چربی به چانه فعالیتی است که موجب صافی و وضوح بیشتر خط فک می‌شود و جذابیت زیادی برای چهره شما به وجود می‌آورد. با دکتر جویا متخصص پوست اصفهان همراه باشید.

برای به وجود آوردن یک تغییر ظاهری زیبا در چانه، روش‌های زیادی وجود دارد. بعضی از افراد به سراغ روش‌های جراحی ‌می‌روند و در کنار متحمل شدن یک هزینه بسیار سنگین، عوارض جانبی زیادی را نیز تحمل می‌کنند. استفاده از پروتز‌ها برای چانه در کنار همه آثار جانبی، ممکن است بسیار دردناک نیز باشند اما تزریق چربی به چانه و فک بسیاری از مشکلات را حل کرده و یک انتخاب امن، مطمئن و بی‌دردسر را پیش روی افراد مختلف قرار داده است.

پیشنهاد مطالعه
روش های درمان هیرسوتیسم

تزریق چربی به چانه یک فعالیت دائمی نیست و نتایج آن برای همیشه باقی نمی‌مانند. شما پس از مشاهده اثرات این فرآیند، می‌توانید در مورد تکرار کردن یا نکردن آن برای خود تصمیم بگیرد. به طور معمول بیشتر افرادی که این تزریق را پشت سر می‌گذارند، خواهان ادامه دادن آن در آینده هستند چرا که انتقال چربی به چانه، افراد را به استاندارد‌های ظاهری مد نظر خود بسیار نزدیک می‌کند.

بهترین متخصص ژل و بوتاکس

مزایای تزریق چربی به چانه | متخصص پوست اصفهان

امتیازات تزریق چربی به چانه

چربی با خودتان!

در این نوع از خدمات زیبایی، چربی‌ها از بدن خود شما گرفته می‌شوند؛ در نتیجه احتمال اینکه بدن این چربی‌ها را پس بزند و آن‌ها را به عنوان عناصر خارجی بشناسد، اصلا وجود ندارد. پس شما می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی این عمل را پشت سر بگذارید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

پیشنهاد مطالعه
بیماری تریکوتیلومانیا یا وسواس کندن مو
برقراری هارمونی صورت

تزریق چربی به چانه و فک، خط فک شما را به وضعیت بسیار مطلوبی در می‌آورد. این کار هم موجب برقراری هارمونی بیشتر در صورت شما می‌شود و هم به طور کلی وضعیت ظاهری شما را بهبود می‌بخشد.

ماندگاری بیشتر

نتایج تزریق چربی به چانه نسبت به نتایج تزریق فیلر‌ها به این ناحیه، به مراتب ماندگار‌تر است. با وجود دائمی نبودن، انتقال چربی به چانه اثرات طولانی مدتی برای شما خواهد داشت.

ریسک کمتر

این یک فرآیند طبیعی با ریسک بسیار پایین به شمار می‌رود و نتایجی طبیعی را نیز برای شما رقم می‌زند.

ریکاوری کوتاه

این فعالیت دوران ریکاوری کوتاهی دارد و مانعی برای فعالیت‌های همیشگی زندگی شما ایجاد نمی‌کند.

پیشنهاد مطالعه
علت و درمان پوسته پوسته شدن ناخن

 

بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر | دکتر جویا را در اینستاگرام دنبال کنید


مطالعه بیشتر:

فرد مناسب برای انتقال چربی به خط اخم

فاصله زمانی مناسب بین جلسات تزریق چربی

تفاوت بین تزریق ژل و بوتاکس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *