مراقبت های دوران ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی
28 اردیبهشت

مراقبت های دوران ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی

مراقبت های دوران ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی

در این مطلب که در سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص ژل و بوتاکس برای شما منتشر شده است. به بررسی مراقبت های دوران ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی خواهیم پرداخت. زمان دقیق ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی در هر فرد، متفاوت است. با این وجود به طور کلی این فرآیند دوران ریکاوری خاصی ندارد. شما می‌توانید بسیاری از کارهای گذشته خود را بلافاصله پس از تزریق انجام بدهید. تزریق ژل به پیشانی اساسا در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود و پس از آن شما هیچ مشکلی برای ترک کلینیک نخواهید داشت. تنها باید برای چند ساعت، حالت عمودی خود را حفظ کنید و تا مدتی در زمان خواب نیز، به هیچ‌وجه به روی پیشانی خود نخوابید.

پروسه درمان و بهبودی بعد از تزریق ژل پیشانی، به سرعت برای شما طی خواهد شد. اگر توصیه‌های مراقبتی پزشک را جدی بگیرید، تا یک هفته ورزش‌های سنگین انجام ندهید، خودسرانه دارو مصرف نکنید و به سراغ مصرف سیگار و الکل نروید، همه چیز به بهترین شکل ممکن برای شما پیش خواهد رفت و این فرآیند به خوبی اثرات مثبت خودشرا در چهره شما نمایان خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه
آشنایی با بوتاکس دیستون (dyston)

از نتایج تزریق ژل پیشانی چه انتظاری داشته باشیم؟

وقتی شما پس از انجام تزریق در حال ترک کلینیک هستید، اولین نشانه‌های تغییرات در پیشانی شما ظاهر می‌شوند. این موضوع در بالا رفتن روحیه و اعتماد به نفس شما بسیار موثر خواهد بود. ماندگاری ژل تزریق شده در پیشانی به طور کلی بین 9 تا 12 ماه برآورد می‌شود. اگر این کار در یک کلینیک معتبر صورت بگیرد، نوع و میزان درستی از ژل برای تزریق انتخاب شود، پزشک متخصص مهارت بالایی در انجام این کار داشته باشد و تزریق ژل پیشانی در عمق کاملا درست صورت بگیرد، میزان ماندگاری تزریق فیلر به پیشانی به حداکثر خواهد رسید.

پیشنهاد مطالعه
کاربرد لیزر در درمان بیماری های پوستی

مراقبت های دوران ریکاوری پس از تزریق ژل پیشانی | بهترین متخصص ژل و بوتاکس

همچنین اینکه شما مراقبت‌های بعد از تزریق را نیز جدی بگیرید و آن‌ها را رعایت کنید، در بهبود نتایج نهایی تاثیر قابل توجهی دارد. اگر تصور کنید که این مراقبت‌ها مهم نیستند و هیچ نقشی در رسیدن به حداکثر ماندگاری ندارند. مرتکب یک اشتباه بزرگ نسبت خود شده‌اید. برای رسیدن به بیشترین حد از ماندگاری، باید همه مراقبت‌ها را جدی تلقی کنید.

هزینه تزریق ژل پیشانی

تنها یک بار تزریق ژل پیشانی، برای شما هزینه‌ای بسیار گزاف را به دنبال دارد اما اگر تصمیم داشته باشید هر چند ماه یک بار این کار را انجام بدهید، ممکن است این موضوع هزینه‌هایی را برای شما به وجود بیاورد. در نتیجه بهتر است با انجام این فعالیت در شرایط اصولی و همچنین انجام مراقبت‌های لازم، میزان ماندگاری این فعالیت را بیشتر و در نتیجه، هزینه‌های خود را نیز کم‌تر کنید. از یاد نبرید که کلینیک‌های بیش از حد ارزان قیمت ممکن است با استفاده از ژل‌های بی‌کیفیت و تاریخ گذشته و همچنین تحت نظر پزشک غیر متخصص، سلامتی شما را با یک تهدید و خطر بزرگ روبرو کنند. در نتیجه نباید برای تزریق ژل پیشانی، به چنین کلینیک‌هایی بروید و سلامتی خود را به خطر بیاندازید.

پیشنهاد مطالعه
بستن منافذ پوست با روش ميكرودرم

دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

راه های ارتباط با متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر


مطالعه بیشتر:

نحوه بالا بردن ایمنی تزریق ژل

بررسی علت بروز انواع درماتیت

بررسی عوارض و فاکتور های ریسک پذیر در تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *