علل تزریق چربی لب
22 مرداد

علل تزریق چربی لب

بررسی علل تزریق چربی لب

لب ها جزء بسیار مهمی در زیبایی و تناسب صورت محسوب می شوند. و به همین دلیل انجام هر مداخله ای در این عضو، نیلز به دقت و زیبایی شناسی خاص جراح دارد. در این مطلب از سایت دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر علل تزریق چربی لب را مورد بررسی قرار می دهیم.

پیوند چربی می تواند برجستگی طولانی مدت در لب ها ایجاد کند. اواین نکته ای که بایستی در تزریق چربی لب ها در نظر گیرد ، فرم ساختاری لب و آگاهی از آناتومی این عضو و ساختمان های مرتبط با آن مانند فک و دندان هاست. جراح با در نظر داشتن عوامل موثر در جذابیت لب می تواند با انجام تزریق چربی ، زیبایی طبیعی و ذاتی لب را متناسب با چهره فرد ایجاد کند.

پیشنهاد مطالعه
ای پی ال چیست و چه تفاوتی با لیزر دارد ؟

اهداف تزریق چربی لب

  • چوان سازی (پر کردن چربی از دست رفته لب)
  • برجسته سازی و ایجاد فرم جذاب برای لب

تزریق چربی در لایه های سطحی تر لب ، به منظور فرم دهی و تزریق در لایه های عمقی تر با هدف جوان سازی لب انجام می شود.

ویژگی افراد کاندید برای تزریق چربی لب

همیشه بهترین کاندید ها افرادی هستند که در جوانی لب های پری داشته اند. بازگرداندن حجم لب در این افراد ، ظاهر جوان تر و شاداب تری به ارمغان می آورد.

مدلهای متفاوت تزریق ژل لب | متخصص پوست اصفهان

نکات مراقبتی در تزریق چربی لب ها

  • به علت پرخون بودن و نرمی خاص بافت لب ، میزان تورم بعداز تزریق نسبت به سایر مناطق صورت بیشتر است و تا ۳ هفته تداوم می یابد.
  • به دلیل تحرک بیشتر لب ها نسبت به سایز نقاط صورت ، میزان ماندگاری چربی در این بافت کمتر است. و به طور متوسط (یک چهارم) حجم تزریق شده فرصت پیوند می یابد و به همین دلیل امکان نیاز به تزریق مجدد بیشتر است.
پیشنهاد مطالعه
علائم بیماری پمفیگوس

با این وجود ،فرم طبیعی و جذاب لب که بعد از تزریق چربی به وجود می آید آنچنان کم نظیر است که داوطلبان آن روز به روز بیشتر می شوند.

دکتر ابوالفضل جویا، بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید

تزریق چربی در ساختارهای مجاور لب

تزریق چربی در نواحی اطراف لب ، مانند گوشه لب ،خط خنده ، ناحیه گونه ( روی حفره دهان) و محدوده زیر لی به سمت چانه نیز در تکمیل زیبایی لب ها به منظور جوان سازی ضروری است. در نواحی چانه ای ، به دلیل گود افتادگی گوشه لب ها به سمت چانه و همچنین افتادگی میان چانه ( که به چهره فرد حالت افتادگی و شلی شدید می دهد ). نیاز به تزریق چربی از سنین ۴۰ به بعد کاملا محسوس است.

پیشنهاد مطالعه
سوالات رایج در مورد کاشت ابرو

در مناطق اطراف لب نیز به دلیل تحرک زیاد ( به منظور صحبت کردن ، غذا خوردن و خندیدن) میزان پیوند بافت چربی در نوبت اول کمتر بوده و نیاز به روتوش ۲ الی ۳ ماه بعد افزایش می یابد

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا 


مطالعه بیشتر:

تزریق همزمان ژل و بوتاکس به صورت

مقایسه انواع تزریق ژل از نظر ماندگاری

مزایا و معایب تزریق ژل موقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *