سابسیژن جای جوش
19 آبان

سابسیژن جای جوش

سابسیژن جای جوش چیست؟

پوست صورت انسان در واقع پوششی لطیف و یکدست برای محافظ از اعضای چهره است. زمانی که این لایه محافظ، خود دچار آسیب می شود چه چیزی می تواند آن را محافظت کند؟ سابسیژن جای جوش ، آسیب های پوستی اغلب در دوران بلوغ شروع شده و در صورت عدم درمان تا بزرگسالی با فرد همراه خواهد بود. در حال حاضر درمان با پماد و زماد ها جای خود را به روش های درمانی پیشرفته تری داده که ضمن ایجاد بهبودی سریع تر تاثیرات شگفت انگیز تری نیز ایجاد خواهد کرد.

اما این به معنای منسوخ شدن روش های پیشین نخواهد بود، در واقع روش های نوین با همسنگری کرم ها درمان های پوستی را به درجه اعلا خود رسانده است. در این نوشتار سعی بر آن شده تا با بررسی ابعاد یکی از متود های درمان آسیب های پوستی به نام سابسیژن راهکار نوینی را در جهت جوانسازی پوست به مخاطبان معرفی کنیم. اگر شما نیز به دنبال بهترین روش درمانی آسیب های پوستی هستید تا پایان همراه ما باشید…

پیشنهاد مطالعه
موزیک ویدئو دلبر جذاب من

سابسیژن

سابسیژن در واقع نوعی جراحی پوستی بدون شکاف است. سابسیژن درمان جای اسکار و جای جوش است که می تواند تا لایه های عمیق، آسیب پوستی را درمان کند.  در این روش با آزاد کردن بافت های هم بند پوست، فرآیند جوانسازی را تسریع کرده و آسیب ها را از بین می برد. جای جوش ها می تواند لایه عمیق پوست را دچار آسیب کند، سابسیژن جای جوش با قطع چسبندگی این آسیب ها با لایه های عمیق پوستی می تواند جای اسکار را ناپدید کند.

لذا روش ها ی مشابه در جوانسازی پوست به علت عدم نفوذ بر لایه های عمیق امکان بهبود لایه زیرین پوست را فراهم نخواهند کرد. برای تشخیص میزان آسیب عمیق پوستی می توانید با تغییر حالت پوست صورت مثل خندیدن و یا اخم کردن پوست خود را بررسی کنید. اگر در هنگام خندیدن و یا اخم کردن فرورفتگی های روی پوست شما نمایان می شود این به معنای آسیب عمیق پوستی خواهد بود که با سابسیژن قابل درمان است.

پیشنهاد مطالعه
علل جذب شدن سریع ژل تزریق شده

متخصص پوست اصفهان | سابسیژن جای جوش

کدام آسیب های پوستی با روش سابسیژن قابل درمان است؟

  •  برطرف کردن آسیب های پوستی ناشی از بیماری آبله، درمان جای جوش و جای زخم های جراحی
  •  برطرف کردن فرورفتگی های ناشی از پیوند پوست
  •  برطرف کردن چین و چروک های پوست
  •  برطرف کردن سلولیت

دکتر ابوالفضل جویا

متخصص پوست اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان کلیک کنید.

بیشتر بخوانید  :

مزایای بوتاکس زیر بغل

کلاژن چیست ؟

راکوتان و ریزش مو

آنتی بیوتیک و درمان جوش

درمان آکنه و انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *