ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه
29 اسفند

ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

دوران ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

وقتی انتقال چربی به چانه برای شما تکمیل شد، ممکن است کمی تورم و کبودی را هم در ناحیه برداشت چربی‌ها و هم در ناحیه انجام تزریق تجربه کنید. خوشبختانه این آثار جانبی ظرف چند روز به طور کامل از بین ‌می‌روند. در مقایسه با سایر فعالیت‌های مربوط به زیبایی، دوران ریکاوری تزریق چربی به چانه کوتاه خواهد بود. در این مطلب از سایت متخصص پوست اصفهان میخوانیم که بسیاری از افرادی که این عمل را پشت سر می‌گذارند، پس از یک یا نهایتا دو روز به موقعیت شغلی خود برمی گردند و همه کار‌های روزمره زندگی را نیز از سر می‌گیرند.

پیشنهاد مطالعه
بررسی دلایل عدم تقارن صورت

نتایج اولیه تزریق چربی به چانه، بلافاصله پس از انجام تزریق نمایان می‌شود اما برای ظهور نتایج نهایی، چند هفته زمان لازم خواهد بود. پس از چند هفته، شما شاهد بروز نتایج نهایی حاصل از این فرآیند خواهید بود. نتایجی که زیبایی محسوسی برای ظاهر شما به وجود می‌آورد.

بهترین متخصص ژل و بوتاکس

ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه | بهترین متخصص ژل و بوتاکس

مراقبت های قبل از تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه در دسته عمل‌های زیبایی قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل کاندید‌های انجام آن باید در انجام مراقبت‌های قبل و بعد از آن نهایت دقت را داشته باشند. در ارتباط با این موضوع می‌توانید راهنمایی‌های لازم را در جلسه مشاوره قبل از تزریق چربی به چانه، از پزشک خود دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه
درمان موهای زیر پوستی چگونه انجام می شود؟

 مهم‌ترین نکات لازم در این زمینه :

  • توصیه می‌شود از ۶ هفته قبل مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را کنار بگذارید چرا که مصرف آن‌ها باعث افزایش احتمال خونریزی در طول درمان و طولانی شدن دوره نقاهت خواهد شد.
  • از مصرف دارو‌های رقیق‌کننده خون چند روز قبل از تزریق چربی خودداری کنید. همچنین توصیه می‌شود قبل از مصرف هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید.
  • سعی کنید با یک همراه به کلینیک برای انجام عمل تزریق چربی چانه و فک مراجعه کنید.
  • حتما در هیدراته کردن بدن خود تلاش کنید. برای این منظور بهتر است آب کافی نوشیده و خوردن میوه‌ها و سبزیجات را در برنامه غذایی خود قرار دهید.
  • در صورتی که داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا بیماری پیش زمینه‌ای خاصی دارید حتما آن را از قبل با پزشک خود در میان بگذارید.
  • با رعایت تمامی این موارد می‌توانید مطمئن شوید که قرار است پروسه درمانی راحت و کم عارضه‌ای را پشت سر بگذارید.
پیشنهاد مطالعه
راه های داشتن گونه های چاق

بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر | صفحه اینستاگرام دکتر جویا


مطالعه بیشتر:

نکات شستشوی پوست بعد از تزریق بوتاکس

مصرف کرم بروملین پس از تزریق چربی

تزریق بوتاکس برای درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *