روش های مراقبت‌ بعد از تزریق بوتاکس به صورت مردان
29 فروردین

روش های مراقبت‌ بعد از تزریق بوتاکس به صورت مردان

راه های مراقبت‌ بعد از تزریق بوتاکس به صورت مردان

در مطلب پیش رو که در سایت دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان منتشر شده است. روش های مراقبت‌ بعد از تزریق بوتاکس به صورت مردان را مورد مطالعه قرار خواهیم داد. شاید بتوان بدون اغراق گفت که اصلی‌ترین مرحله پس از تزریق بوتاکس مردان رعایت مراقبت‌های پس از آن است:

توصیه می‌شود که دارو‌های رقیق‌کننده خون، الکل، دخانیات، مواد غذایی و مکمل‌هایی مانند ویتامین E  و چای سبز را حداقل تا یک هفته مصرف نکنید تا احتمال خونریزی از بین برود. این مسئله باید قبل از تزریق نیز رعایت گردد.

حداقل 24 ساعت پس از استفاده از بوتاکس، می‌توان استحمام کرد اما باید مراقب باشید که آب خیلی داغ نباشد و مدت در حمام نمانید زیرا بخار آب بر نتیجه تزریق بوتاکس در مردان تاثیر خواهد گذاشت.

  • به هیچ عنوان محل تزریق را فشار نداده و از ماساژ دادن خودداری کنید.
  • در چند ساعت اول بعد از تزریق بوتاکس، باید حالت نشسته استراحت کرده و سر بالاتر از بدن باشد.
  • رعایت تمامی این موارد می‌تواند منجر به ریکاوری سریع بدن بدون دردسر شود.

    متخصص ژل و بوتاکس

پیشنهاد مطالعه
تفاوت بین تزریق ژل و بوتاکس چیست؟

روش های مراقبت‌ بعد از تزریق بوتاکس به صورت مردان | متخصص پوست اصفهان

تفاوت بین بوتاکس آقایان و بانوان

این روش در مردان تا حدودی متفاوت از بوتاکس زنان اعمال می‌شود. می‌توان گفت بوتاکس مردان و زنان از نظر نقاط کاربرد، یکی هستند اما عملکرد و کارایی بوتاکس متفاوت است زیرا عضله‌ها و ماهیچه‌های مردان قوی‌تر هستند. بوتاکس مردان که با نام تجاری بوتاکس نیز شناخته می‌شود، در مناطقی مانند پوست سر، بین ابرو، اطراف چشم و گردن اعمال می‌شود. تزریق باید در مناطق مناسب و در دوز‌ ایده‌آل استفاده شود. بوتاکس علاوه بر اینکه یک روش درمانی سریع است، خیلی سریع می‌تواند به افراد ظاهری دلخواه ببخشد. عمده تفاوت بوتاکس مردان و زنان، در همان کاربرد اصلی بر روی ماهیچه‌ها است که پزشک باید دقت خاصی به کار بگیرد.

پیشنهاد مطالعه
انواع اسید تراپی پوست

محدودیت سنی تزریق بوتاکس به صورت آقایان

تمام آقایان بین 20 تا ۶۵ سال سن قادر هستند از تزریق بوتاکس به صورت مردان استفاده کنند و می‌توان گفت این روش هیچ مشکلی برای سلامت عمومی ندارد. از آنجایی که بوتاکس مردان نیاز به دقت خاصی دارد تا تاثیر درستی بر ماهیچه‌ها گذاشته و باعث ایجاد ظاهری زنانه در مردان نشود، اطلاع از اعتبار پزشک معالجی که قرار است این تزریق را انجام دهد، یک حسن بزرگ به حساب می‌آید. معمولا تمامی افراد می‌توانند تحت این نوع درمان قرار بگیرند اما مشورت با پزشک قطعا یک راهکار مناسب پیش روی شما خواهد گذاشت.

پیشنهاد مطالعه
آیا بوتاکس کاملا بی خطر است؟

دکتر ابوالفضل جویا متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید


مطالب پیشنهادی:

ریکاوری پس از تزریق چربی به چانه

مصرف کرم بروملین پس از تزریق چربی

تزریق بوتاکس برای درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *