درمان انواع ضایعات عروقی با لیزر
19 آذر

درمان انواع ضایعات عروقی با لیزر

نحوه درمان انواع ضایعات عروقی با لیزر

در ادامه این مقاله از سایت دکتر ابوالفضل جویا بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر به بررسی درمان انواع ضایعات عروقی با لیزر میپردازیم.

تعریف ضایعات عروقی

بسیاری از ما در بسیاری از مواقع مخصوص زمانی که هوا بسیار گرم و شرجی می باشد شاهد دانه های عرق بر روی پوست خود هستیم در واقع این مسئله نوعی واکنش به گرما می باشد. اما تاکنون با ضایعات عروقی روبرو شده اید و به درمان آن فکر کرده اید؟ قبل از اینکه به سراغ راه های درمان برویم در نظر داریم تا این مسئله را به شما معرفی کنیم تا با آگاهی بیشتری با آن برخورد کنید. به طور کلی این ضایعات به صورت خال، لک، زخم و یا توده های خوش خیم و بدخیم ظهور می کنند و اصلی ترین عامل تشکیل دهنده آن رگ های سرخرگی و سیاهرگی لنفاوی می باشد. اگر در نظر دارید که به درمان این مشکل بپردازید نکات زیادی وجود دارد که در ادامه آن را بررسی میکنیم.

پیشنهاد مطالعه
مراقبت های پیش از انجام لیفت شقیقه

مطالعه بیشتر : ارتباط کم آبی بدن و خشکی پوست

راه های درمانی ضایعات عروقی

پس از اینکه نسبت به اینکه ضایعات عروقی چیست آگاهی کاملی پیدا کردید مسئله ی مهمی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که از چه روشی میتوان برای درمان استفاده کرد و به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد. دقت داشته باشید پزشکان به صورت کلی دو روش را برای درمان این ضایعات در نظر گرفته اند که عبارتند از لیزر و جراحی. دقت داشته باشید استفاده از هر کدام از این روش ها به نوع این ضایعات و همچنین شدت آنها بستگی دارد.

پیشنهاد مطالعه
نکات مراقبتی قبل و بعد از تزریق بوتاکس کف دست و پا

انواع لیزر کیوسوئیچ | بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

از همین رو به دلیل اینکه در اکثر مواقع افراد خیلی سریع متوجه این مشکل می شوند استفاده از لیزر بسیار نتیجه بخش خواهد بود.

دکتر ابوالفضل جویا متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر را در اینستاگرام دنبال کنید

بهترین لیزر برای رفع ضایعات عروقی

پس از اینکه آگاهی پیدا کردید که لیزر میتواند در رفع ضایعات عروقی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که کدام لیزر میتواند نتیجه مثبتی را به همراه داشته باشد و آسیبی وارد نکند. در این راستا باید بدانید که دستگاه های لیزر متنوعی در کلینیک ها موجود می باشد اما پزشک با توجه به میزان این ضایعات و همچنین پوست شما انتخابی درست انجام خواهد داد. اما به طور کلی دستگاهی که آسیبی به پوست وارد نکند و در نهایت عوارض پوستی را به دنبال نداشته باشد بهترین گزینه محسوب می شود. به طور مثال یکی از بهترین لیزر ها برای درمان ضایعات عروقی نظیر واریس و … لیزر PDL می باشد.

پیشنهاد مطالعه
روش های میکرونیدلینگ صورت

دریافت اینترنتی نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل جویا


مطالعه بیشتر:

روش های تقویت رشد ریش

عوارض استفاده از پرکننده پوست

علل ترشح چرک از پوست سر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *