تزریق چربی از شکم به صورت
21 اسفند

تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت

شاید چیز‌های زیادی در مورد تزریق ژل و بوتاکس به صورت و تاثیرات این عمل‌ها شنیده باشید اما یک روش کاملا طبیعی‌تر برای حجم بخشیدن به صورت نیز وجود دارد و آن تزریق چربی از شکم به صورت است. برای مطالعه بیشتر راجع به تزریق چربی از شکم به صورت با دکتر جویا متخصص پوست اصفهان همراه باشید.

شما به راحتی می‌توانید از چربی‌های موجود در شکم خود برای جوانسازی پوست صورت و از بین بردن نشانه‌های افزایش سن در چهره خود استفاده کنید. این یک فرآیند زیبایی مدرن با نتایج بسیار قابل توجه است که در این سال‌ها در تمام دنیا محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده و این محبوبیت، دائما در حال افزایش است.

پیشنهاد مطالعه
بهترین روش های جوانسازی پوست - بخش 1

تقریبا همه افراد، مقداری ذخیره چربی در شکم خود دارند. با برداشتن مقدار کمی از این چربی‌ها می‌توان حجم ‌ایده‌آلی برای نقاط مختلف صورت به وجود آورد. از آنجایی که در این فعالیت چربی‌ها از بدن خود شما گرفته می‌شوند، خبری از بروز واکنش‌های آلرژیک و عفونت‌های مختلف نیست و درصد موفقیت این فعالیت بسیار بالا به نظر می‌رسد.

استفاده از تکنیک‌های مدرن و روش‌های اصولی، بسیاری از نگرانی‌های قبلی در مورد انتقال چربی را به طور کامل برطرف کرده‌اند. شما می‌توانید این فعالیت را با درصد اطمینان بسیار بالا و بدون نگرانی و استرس پشت سر بگذارید و ظاهر دلخواه خود را به دست بیاورید. شاید در گذشته استفاده از چربی‌های شکم برای ایجاد یک وضعیت ظاهری ‌ایده‌آل در صورت تنها یک رویا بود اما این رویا حالا دیگر به کمک علم و فناوری‌های روز دنیا به حقیقت تبدیل شده است.

پیشنهاد مطالعه
عادت های غلط آرایشی را بشناسید

بهترین متخصص ژل و بوتاکس

تزریق چربی از شکم به صورت | بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

علت انتخاب شکم برای برداشت چربی

به طور معمول، شکم یکی از اولین انتخاب‌ها در زمینه برداشت چربی‌ها به شمار می‌رود. این موضوع دلیل کاملا مشخصی دارد. به طور کلی چربی‌هایی که در شکم موجود هستند. مقاومت بسیار زیادی دارند و با ورزش و یا رژیم غذایی به سادگی آب نمی‌شوند. شکم جزو آخرین نقاط در بدن است که به ورزش و رژیم واکنش نشان می‌دهد. در نتیجه از همین سلول‌های چربی برای حجم دادن به صورت استفاده می‌شود. چون این چربی‌ها به سادگی از بین نمی‌روند و تا مدت نسبتا زیادی در صورت شما باقی می‌مانند. حتی اگر به سراغ رژیم و ورزش نیز بروید، این چربی‌ها چندان تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

پیشنهاد مطالعه
موارد نیاز به تخلیه و ترمیم ژل تزریق شده

برداشت چربی‌ها در این فرآیند از نقاط دیگری مثل ران و یا باسن نیز امکان‌پذیر است. اما شکم ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب در تزریق چربی به شمار می‌رود. و می‌توان از چربی‌های موجود در شکم به خوبی برای انتقال به صورت استفاده کرد. توجه داشته باشید. که برای برداشت چربی از شکم حتما نباید یک شکم بسیار بزرگ داشته باشید. این کار به راحتی برای افراد لاغر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر | دکتر جویا را در اینستاگرام دنبال کنید


مطالعه بیشتر:

مزایای تزریق چربی به چانه

فواید تزریق بوتاکس به گونه

تفاوت بین تزریق ژل و بوتاکس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *