تخلیه چربی صورت چیست؟
20 فروردین

تخلیه چربی صورت چیست؟

تخلیه چربی صورت چیست؟

چربی بوکال، چربی بین استخوان گونه و فک است که به شکل گیری شکل صورت شما کمک می کند.

همه افراد دارای چربی بوکال هستند، اما برخی افراد بیشتر از سایرین دارند.

برداشتن چربی صورت، یک عمل جراحی برای برداشتن چربی در این ناحیه از صورت است. برداشتن این چربی می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی شده بین گونه ها و خط فک را برجسته کند..

جراحی تخلیه چربی صورت نوعی جراحی پلاستیک است. تصمیم برای انجام جراحی پلاستیک یک تصمیم شخصی است. بهتر است جراحی پلاستیک را فقط در صورتی در نظر بگیرید که واقعاً می خواهید ظاهر خود را اصلاح کنید و نه به این دلیل که شخص دیگری از شما می خواهد این کار را انجام دهید. همچنین مهم است که مزایا و خطرات احتمالی جراحی پلاستیک را در نظر بگیرید.

پیشنهاد مطالعه
راه های درمانی بیماری مورفه آ

تخلیه چربی صورت آقایان

بسیاری از مردم فکر می کنند که انجام عمل های زیبایی فقط مختص خانم هاست در حالی که چنین تصوری غلط است و برخی از عمل ها به صورت مشترک در میان خانم ها و آقایان انجام می شود. برداشتن چربی صورت آقایان نیز یکی از روش هایی است که در میان آقایان نیز رایج است. آقایانی که از تجمع زیاد چربی در گونه های خود احساس رضایت ندارند، رو به انجام این عمل زیبایی می آورند.

آقایان می توانند تنها در یک جلسه به راحتی از شر چربی های صورت خود خلاص شوند و چهره ای طبیعی را توسط تخلیه چربی صورت به دست آورند. دقت داشته باشید که این جراحی برای آقایان متناسب با فرم صورت آن ها صورت می گیرد و قرار نیست حالت زنانه داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه
لیزر برای پاک کردن تاتو

تخلیه چربی صورت چیست؟|متخصص پوست اصفهان - بهترین متخصص ژل و بوتاکس - بهترین متخصص تزریق چربی و لیپوترانسفر

دکتر ابوالفضل جویا ، متخصص پوست اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

تخلیه چربی صورت خانم ها

برخی از خانم ها نیز از پری صورت خود احساس رضایت ندارند و دوست دارند که فرم صورت آن ها لاغرتر باشد. خانم هایی که پس از گذراندن دوره های مختلف رژیمی نتوانسته اند چربی صورت خود را از بین ببرند، رو به جراحی از برداشتن چربی صورت می آورند.

آن چه در انجام تخلیه چربی صورت خانم ها و تخلیه چربی صورت آقایان بسیار مهم است این است که جراح باید چربی را از هر دو طرف صورت به صورت یکشان خارج کند تا تقارن صورت کاملا حفظ شود و یک طرف پرتر از طرف دیگر نشان داده نشود.

پیشنهاد مطالعه
روش های جوانسازی و زیبایی صورت

 


مطالب پیشنهادی سایت دکتر ابوالفضل جویا (بهترین متخصص پوست در اصفهان):

آشنایی با تخلیه چربی از صورت

فیلم جراحی بلفاروپلاستی و تخلیه چربی پشت پلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *